KAGE Lab opent in Brussel | Op thee gebaseerde drankjes opgebouwd als cocktails

20-3-2026

  • Boupinh Lam, KAGE - Credits by Saskia NeirinckxBoupinh Lam, KAGE - Credits by Saskia Neirinckx
  • KAGE opens KAGE Lab in Brussels - tea-based drinks, built like cocktails for takeawayKAGE opens KAGE Lab in Brussels - tea-based drinks, built like cocktails for takeaway

Na de lancering van hun thee- en matcha collectie in 2024 en de opening van KAGE Specialty Tea, kondigt KAGE de opening aan van KAGE Lab, een nieuw concept dat in april 2026 opent in Rue Lesbroussart 20 in Brussel. KAGE Lab introduceert een nieuwe benadering van daytime drinks: tea based dranken ontwikkeld met de precisie en technieken van cocktailbars.

Leestijd: 2 minuten

Takeaway van non-alcoholische drinks via KAGE Lab

Het concept is volledig takeaway en focust op non-alcoholische drinks die worden opgebouwd met technieken zoals carbonatie, infusie en milk washing, wat zorgt voor meer complexiteit en structuur in thee.

In een tijd waarin koffie de dag domineert en alcoholconsumptie daalt, positioneert KAGE Lab van KAGE zich als een alternatief voor een nieuwe generatie die op zoek is naar meer creatieve, zintuiglijke non-alcoholische opties.

Het openingsmenu zal bestaan uit een selectie van signature drinks en thee-gebaseerde lattes, aangevuld met een seizoensgebonden aanpak die doorheen het jaar evolueert.

Over Kage en de oprichters

KAGE werd mede opgericht door Boupinh Lam, een hospitality professional met meer dan tien jaar ervaring in de HoReCa- en drankenwereld. Als thee-expert en mixologist van KAGE leidt Boupinh zowel de productontwikkeling als de educatieve initiatieven binnen het project.

Hij wordt bijgestaan door de oprichters van Kafei, die hun expertise in ondernemerschap en hospitality toevoegen. Wij schreven eerder over hun.

De bereidingswijze Usucha

Bij KAGE kunnen gasten ook matcha ontdekken via Usucha, een bereidingswijze uit de Japanse theeceremonie die “lichte thee” betekent. Usucha wordt bereid met 2 gram matchapoeder en 100 ml water, opgeklopt met een traditionele chasen tot een fijne, romige schuimlaag. Afhankelijk van de matcha variëren de smaaktonen van nootachtig tot subtiel maritiem.

Matcha, KAGE- Credits by Saskia Neirinckx

Matcha, KAGE- Credits by Saskia Neirinckx

Klik hier voor meer inspiratie rondom matcha.

Website: KAGE

Laat je gegevens achter en ontvang wekelijks de laatste tips van onze redactie. Natuurlijk zullen we je gegevens nooit delen met derden.
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.